قوانین

شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات:درگاه پرداخت آنلاین


قوانین

مراجعه کنندگان محترم می بایست قبل از عضویت در شتاب ها قوانین و مقررات موجود در سایت را مطالعه کرده و موافقت خود را اعلام کنند. در صورت مشاهده تخلف از جانب کاربر حساب وی مسدود شده و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح، اطلاعات اکانت فرد خاطی در اختیار آن مراجع قرار خواهد گرفت .


1- سایت درگاه پرداخت آنلاین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. چنانچه پذیرنده اقدام به ارائه محصولات غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات کاربر برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار می گیرد.
2- سایت شتاب ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات ارائه شده در سایت پذیرنده ندارد.
3- استفاده از خدمات در وب سایت های که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز بوده در صورت استفاده، هیچ گونه مسئولیتی متوجه شتاب ها نخواهد بود.
4- استفاده از خدمات شتاب ها شتاب ها، برای خريد و فروش کالاهای زير، مجاز نمي باشد و در صورتی که پذیرنده از درگاه شتاب ها برای موارد زیر از درگاه استفاده کند حساب کاربری آن مسدود و هیچ گونه تسویه حسابی (پرداخت وجه محصولات پذیرنده)صورت نخواهد گرفته شد: اموال غیرمنقول , کارت‌های بخت‌آزمایی ، قمار و شرط‌بندی , انواع فیلترشکن و موارد عبور از فيلترينگ جمهوری اسلامی ايران,کالاهایی که به نحوی حقوق ناشر را رعايت نمي کنند (خلاف قوانين کپی رايت) , کالاهایی که به تاييد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ايران نرسيده باشند , سیگار و سایر مواد دخانی , مواد مخدر و روان‌گردان , مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های سکرآور , انواع سلاح‌های گرم و سرد , کالاهایی که مبادله آنها دارای مقررات و نظامات خاص است , کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی در پی دارد , کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون ممنوع است , کالاهایی که مبادله آنها مغایر با آداب اسلامی است , کالاهایی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند , کالاهای قاچاق , کالاهای به‌دست‌آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات كشوري و لشكري.
5- چنانچه محتوا و سرویس های ارائه شده در سایت پذیرنده در فهرست مصادیق مجرمانه که در سایت ساماندهی و پیوندها وجود دارد لیست شده باشد، غیرمجاز بوده و مسئولیت آن به عهده پذیرنده می باشد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح، اطلاعات پذیرنده در اختیار مسئولین قرار خواهد گرفت
6- استفاده از سرویس برای افراد زیر 18 سال فقط با موافقت و نظارت والدین و یا قیم قانونی آنها مجاز می باشد.
7- پذیرندگان می بایست در حفظ اطلاعات کاربری خود کوشا باشند در غیر این صورت سایت شتاب ها مسئولیتی در قبال این مسئله نخواهد داشت.
8- اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و شتاب ها هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود شتاب شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در شتاب ها انجام می گیرد است.
9- استفاده از خدمات سایت برای کاربران / پذیرندگان به منزله قبول آنها می باشد
10- قوانین و شرایط در هر زمان با اطلاع و یا بدون اطلاع قبلی می تواند توسط شتاب ها تغییر کند و ملاک و معیار آخرین قوانین موجود در سایت می باشد و نیز کاربران / پذیرندگان موظف به رعایت آنها می باشند.
11- در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و شتاب ها هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمیگردد .
12- سايت های پذیرفته شده توسط شتاب ها که از خدمات این سایت استفاده مي کنند، دارای سياست امنيت اطلاعات و قوانين خاص خود می باشند. لذا شتاب ها از کاربران خود می خواهد قبل از هرگونه خريد از اين وب سايتها قوانين و سياست امنيت اطلاعات آنها را مطالعه نموده و سپس نسبت به خريد اقدام کنند. چرا که در صورت سوء استفاده های احتمالی، مسئوليتی بر عهده شتاب ها نیست.
13- سایت شتاب ها می تواند با هر یک از مشتریان کاربران ارتباط برقرار نماید و کاربران موعضف هستند اطلاعات شخص مورد نظر را در اختیار مدیریت درگاه قرار دهند.
14- سایت شتاب ها می تواند از هریک از کاربران خود درخواست آدرس فروشگاه و آدرس های متصل به فروشگاه را نماید و کاربران موظف اند اطلاعات دقیق و صحیح را در اختیار مدیریت قرار دهند و در غیر این صورت درخواست تسویه انجام نخواهد شد.
15- هيچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد يا شرکت ديگر را ندارد. بديهی است در صورت تخلف، مسئوليت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد يا شرکت ثبت شده در سیستم مي باشد .
16- کاربران شتاب ها بعد از افزایش موجودی در پنل کاربری و درخواست واریز (تسویه) موظف هستند نهایتا یک هفته کاری نسبت به بررسی و تایید واریز/عدم واریز خود اقدامات و پیگیری های لازم را انجام دهند و بعد از گذشت این زمان هیچگونه پیگیری توسط شتاب ها انجام نخواهد شد.
17- سقف انتقال شتاب روزانه 3 میلیون تومان می باشد و افزایس این مورد امکان پذیر نمی باشد شتاب ها می تواند درخواست های کاربران را در صورت عدم امکان تسویه شتابی برای کاربرانی که درخواست کارت به کارت داده اند به صورت پایا انتقال دهد (شتاب ها موضف هست در این موارد مبلغ 5000 ریال هزینه ی انتقال شتابی را به مبلغ پایا اضافه نماید)
18- کاربران شتاب ها که به عنوان فروشنده فعاليت مي کنند، موظفند نسبت به ارسال کالا و يا ارائه خدمات فروخته شده از طريق اينترنت رسيد اخذ نمايند و آرشیو جداگانه ای جهت نگهداری تاييديه مشتری، در خصوص کالا يا خدمات تحويل داده شده داشته باشند. بديهی است که هرگونه مسئوليت، در زمينه کيفيت يا کميت کالای ارائه شده و نيز ارسال آن بر عهده فروشنده می باشد و در صورت اعلام مشتری مبني بر عدم دريافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسيد دريافت شده از سوی مشتری مي باشد.
19- شتاب ها از کاربران خود مي خواهد، چنانچه قوانين فوق را قبول داريد نسبت به عضويت در سايت اقدام کنيد و چنانچه مايل به ادامه فعاليت نيستيد درخواست توقيف شناسه کاربری خود را از طريق بخش تماس با مدیریت اعلام کنيد.
20- فهرست مصادیق محتوای مجرمانه